Aktuality

01. 12. 2019

Provoz o Vánocích

Vážení zákazníci.   Provoz naší firmy přes vánoční svátky bude následující: Sklad v…

11. 11. 2019

Hledáme montážníky

Chcete pro nás montovat?   Máte zkušenosti s opláštěním budov a realizací střech? Hledáme schopné…

27. 06. 2019

ZAVŘENO

Vážení zákazníci. V pátek 28.6.2019 bude náš sklad i kanceláře v Ostrově nad Oslavou uzavřen. …

všechny aktuality

Rozesílání aktualit

Máte-li zájem o zasílání aktualit a akčních nabídek, přihlaste se zde.

Informujte se i o ostatních produktech

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Co nabízíme

Nabízíme ucelený sortiment produktů pro prosvětlení především výrobních a skladovacích provozů od předních evropských výrobců. Se všemi produkty máme dlouholeté zkušenosti a rádi poradíme při hledání ideálního řešení prosvětlení Vašich objektů. Neplaťte vysoké účty ze elektřinu, ale pusťte slunce dovnitř!

 

elyplast-sklolaminat2.jpg

ELYPLAST - Sklolaminátové prosvětlovací desky

 

Prosvětlovací krytina Elyplast je vhodná k zastřešení přístřešků, přístavků, obloukových hal a jako prosvětlovací desky do trapézových i vlnitých plechů. Výhody sklolaminátové krytiny jsou: vysoká únosnost, dobrá tepelná stálost, vysoká prostupnost světla a výborná odolnost vůči působení agresivního prostředí.

 

 

ROOFLITE - Polykarbonátové prosvětlovací desky plné

 

Plné prosvětlovací polykarbonátové desky Rooflite jsou určené pro prosvětlení všech typů krytin, především trapézových plechů, sendvičových panelů, na zastřešení přístřešků a menších prosvětlených střech. Oproti sklolaminátu mají vyšší propustnost světla, vyšší odolnost proti nárazu , avšak nižší únosnost, menší tepelnou stálost a horší odolnost vůči působení agresivního prostředí.

 

STARLITE - Polykarbonátové prosvětlovací desky dutinkové

 

Komůrkové profilované polykarbonátové desky vyráběné na míru se zatavenými konci jsou určené především pro prosvětlení sendvičových panelů a izolovaných střech. Desky Starlite představují vyostřený kompromis polykarbonátové krytiny optimalizované z hlediska tepelné izolace, průsvitnosti a pevnosti.

 

macrlouxac.jpg

MACROLUX C - Polykarbonátové desky plné

 

Plné polykarbonátové desky tloušťky 1.5mm až 15mm jsou průhledné a prakticky nerozbitné, díky tomu se používají jako bezpečnostní výplně oken, zábradlí, zastřešení a protihlukové stěny.

 

 

 

dutinkove-polykarbonatove-desky-na-miru-macrolux.jpgMACROLUX - Dutinkové polykarbonátové desky

 

Dutinkové polykarbonátové desky tloušťky 4, 6, 8, 10, 16, 25, 32mm v provedení čirá, opál bronz. Nabízíme řezání desek na míru, možnost zatavení konců formátovaných desek a dopravu po ČR. Komůrkové polykarbonátové desky jsou vhodné k zastřešení přístřešků, do oken, světlíků a na dělící stěny.

 

ANTARES - Stěnové prosvětlovací pásy

 

Dutinkové polykarbonátové panely tloušťky 40mm jsou vhodné k prosvětlení stěn zateplených objektů libovolné konstrukce. Rámy s přerušeným tepelným mostem, komůrkový polykarbonát s vynikajícími izolačními vlastnostmi (U=1.0 W/m2K).

 

PAMA - Průmyslové světlíky

 

Kompletní dodávka nových průmyslových světlíků. Rekonstrukce včetně demontáže a likvidace světlíků starých. Proč si vybrat světlík od firmy PAMA? Máme dlouholeté zkušenosti s dodávkami všech typů světlíků, jsme přímý dovozce polykarbonátů a výhradní dovozce sklolaminátů.

 

elyplast-oblouky-detail1.jpg

Samonosné oblouky sklolaminátové a polykarbonátové

 

Chytré zastřešení bez nosné konstrukce. Ekononomická náhrada průmyslových světlíků v případě, že nejde o otevírací světlíky.

  • nízká hmotnost
  • rychlá montáž
  • funkčnost a vysoký průsvit světla
  • prověřené a funkční řešení hřebenových švětlíků

 


PAMA

centrála:

PAMA, a.s.

Ostrov nad Oslavou 273
594 45

tel.: +420 566 503 233
fax: +420 566 503 249
info@pamaas.cz

pobočka:

PAMA, a.s.

K Šancím 50/6
163 00 Praha - Řepy

tel.: +420 235 311 486
fax: +420 235 311 486
praha@pamaas.cz

© 2013 | PAMA a.s | Autograph | redakční systém AdminPro